Biblioteczka

De Geus, E. (2013). Czasami po prostu się jąkam. Książka dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Katowice: Centrum Logopedyczne.

Książka, która w przystępny sposób przedstawi ci czym jest jąkanie i jak sobie z nim radzić.

De Pino, C. (2016). Śmierdzący ser. Gdańsk: GWP.

Książka o tym jak bronić się przed przemocą w szkole.

Sakwerda, A. (2020). Spokojnie, to tylko jąkanie! Katowice: Centrum Logopedyczne.

Książka opowiadająca historię Kamila – czwartoklasisty, który się jąka i próbuje znaleźć najlepszy dla siebie sposób na przezwyciężenie swoich trudności.

Schneider, P., & Schartmann, G. (2014). Kto-kto-kto robi hu-hu-hu? Katowice: Centrum Logopedyczne.

Bajka dla dzieci o jąkającym się jeżyku, który wyrusza w podróż do lasu w poszukiwaniu tego, kto robi: hu-hu-hu.

Szerszeńska A. (2020). Tymon i piłka w grze! New Space

Książka, której głównym bohaterem jest dziewięcioletni chłopiec o imieniu Tymon, zapalony piłkarz doświadczający od czasu do czasu jąkania.

Zubrzycka, E. (2018). Słup soli. Gdańsk: GWP.

Książka o tym, jak powstrzymać szkolnych dręczycieli.